Кількість
|
Вартість
|
||
|
Сьогодні електросамокат – один із найпопулярніших видів електротранспорту. Все більше людей, обираючи персональний транспорт, все частіше надають перевагу саме електросамокатам через їх компактність, функціональність та екологічність. До того ж, ціна такого гаджета э дуже доступною.
Такий електротранспорт дозволяє швидко та зручно долати необхідну відстань. При цьому, керування електротранспортом – інтуїтивно зрозуміло та навіть якщо ви на ньому раніше не їздили, часто достатньо всього 10-30 хвилин, щоб розібратись в основних принципах роботи та поїхати.
Як обрати електросамокат для себе
Щоб отримувати максимум задоволення від поїздки, варто уважно обирати модель транспорту, яку ви плануєте купити. Значення тут має не лише вартість. Плануючи замовити та купити транспорт для себе, подумайте, які саме особливості матимуть значення сам для вас. Характеристики, на які варто звернути увагу, окрім такого параметру, як ціна:
- Запас ходу. Якщо ви пересуваєтесь самокатом час від часу, вам цілком вистачить базової моделі, що має запас ходу до 25 км на одному заряді. Якщо ж ви переміщуєтесь багато і часто, бажано обирати самокат, який проїде на одному заряді до 50 км.
- Привод і потужність. Самокати можуть мати ремінний привод, однак більш сучасним рішенням є тип приводу привода «мотор-колесо». В такому випадку електричний двигун знаходиться всередині колеса. Важливо знати, що самокати потужністю 250-500 Вт призначено для міської їзди.
- Комфортабельність конструкції. Існують моделі електросамокатів, які мають таку особливість, як вбудоване сидіння. При виборі класичного варіанту, звертайте увагу на розмір транспорту та свій зріст: ви повинні мати змогу вільно керувати ним.
- Максимальне навантаження та вага. Також варто звертати увагу на допустиме навантаження (зазвичай це - до 100-120 кг). Перевантаження може погіршувати керованість. що стосується ваги самого транспорту, оптимальний варіант – до 13-15 кг.
- Діаметр колес. Оптимальним діаметром колес при їзді по рівним асфальтованим дорогам вважається до 8 мм, від 8 до 12 дюймів – колеса в самокатах, призначених для їзди грунтовими дорогами та по бездоріжжю.
- Якість матеріалів. Якість рами має визначальне значення. Хороші колеса важливі для комфортного та безпечного пересування. Обираючи модель для себе, звертайте увагу, яка шина, з якого матеріалу її зроблено. Пневматичні колеса, які використовуються в сучасних електросамокатах, забезпечують стійкість та амортизацію, роблячи пересування максимально комфортним.
Відмінності між моделями для підлітків та дорослих
Ще один важливий момент, на якому варто зупинитися — вибір персонального транспорту залежно від цілей. Потрібно розуміти, що якщо купити «дорослий» електросамокат, він буде суттєво відрізнятись від того, на якому зможе кататись дитина. Основні відмінності – в габаритах та потужності, що напряму впливає і на вартість.
Для підлітків передбачені більш компактні та легкі моделі, при цьому, відповідно, вони не розраховані витримувати вагу дорослої людини.
Залежно від моделі, потужність такого транспорту може складати від 90 до 1000 Вт. Від потужності мотору напряму залежить швидкість, проходимість та вантажопідйомність.
Відповідно, від потужності мотору залежить і максимальна швидкість, яку може розвивати транспорт. Підліткові електросамокати мають безпечну швидкість до 9-15 км на годину, а для дорослих – до 30-55 км на годину.
Також варто враховувати, що підліткові електросамокати призначено для їзди, переважно, в парку чи на вулиці рівною дорогою.
Деякі моделі для дорослих також передбачають подолання спусків та підйомів у межах 7-35°. Не варто довіряти керування "дорослим" електросамокатом без нагляду: підліток може просто не впоратися з габаритами транспорту, що загрожує аварійними ситуаціями. Кататися на дорослому самокаті можна разом, дотримуючись простих правил безпеки та пересуваючись на невеликій швидкості.
Якщо ви плануєте їздити у темну пору доби, обов'язково обирайте транспорт, який оснащений фарами та можливістю подавати звукові сигнали. Це дозволить максимально убезпечити ваше пересування. У тому випадку, якщо вам потрібна мобільність, придивіться до самокату з конструкцією, яку при необхідності можна скласти.
Також варто враховувати час, необхідний для заряджання. Підліткові моделі заряджаються в середньому за одну-дві години. Для потужніших електроскутерів, призначених для дорослих, знадобиться в середньому 8-10 годин до повної зарядки. При цьому ви завжди можете зняти акумулятор і поставити його на зарядку вдома або в офісі. Потім батарею потрібно поставити назад - і ви знову можете вирушати в дорогу.
За допомогою вбудованого бортового комп'ютера можна відстежувати на дисплеї важливі параметри: швидкість переміщення, рівень заряду. Також у деяких моделях можна встановити обмеження швидкості. Це дуже зручна опція, яка буде актуальною для тих, хто ще тільки вчиться їздити і не повною мірою відчуває швидкість та впевненість у маневруванні.
EvoMotors – найбільший виробник та дистриб'ютор електротранспорту у Східній Європі. Ми пропонуємо широкий асортимент електротранспорту – в тому числі такого, як електровелосипеди та електроскутери, які ви можете замовити онлайн. При цьому, наша ціна на подібні гаджети є максимально доступною.
Якщо ви поки що не визначилися з вибором, звертайтесь на безкоштовну консультацію. Наші спеціалісти з досвідом роботи більше 7 років допоможуть вам вибрати відповідну модель електросамокату з урахуванням усіх ваших побажань. Жителі міста Одеса можуть відвідати наш стаціонарний магазин. Для мешканців інших міст діє доставка на відділення «Нової пошти» або адресна доставка кур'єром.